index.png
IMG_20220810_150911_239

کشف استعداد برتر

قلم شما

مديركل دفترآموزش و ترويج مركز پژوهش هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان برنامه‌وبودجه از غرفه انتشارات بین المللی حوزه مشق دیدار کرد.

مديركل دفترآموزش و ترويج مركز پژوهش هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان برنامه‌وبودجه از غرفه انتشارات بین المللی حوزه مشق بازدید کرد.

 

 

دکتر سید محمد شفیعی در این دیدار از کتاب های انتشارات بین المللی حوزه مشق بازدید و با دکتر فردین احمدی مدیر مسئول انتشارات و همچنین خانم محمدی مدیر داخلی انتشارات به گفتگو پیرامون اوضاع چاپ و نشر و‌ این دوره از نمایشگاه کتاب پرداختند.

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران (1403)، در دو قالب نمایشگاه مجازی و فیزیکی و با تکرار تجربه حضور ناشران و با شعار «بخوانیم و بسازیم» برگزار می‌شود.
شمارش معکوس برای آغاز نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳ تهران آغاز شده است. این دوره از بزرگترین رویداد فرهنگی کشور به میزبانی مصلی امام خمینی (ره) از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه با شعار «بخوانیم و بسازیم» برپا خواهد شد. در این دوره بیش از ۱۵۰۰ ناشر داخلی و خارجی حضور یافته اند.

در این دوره انتشارات بین المللی حوزه مشق با مدیریت دکتر فردین احمدی با ۱۲۴۷ عنوان کتاب نیز حضور دارد. این انتشارات از حیث تعداد عناوین در بین تمامی ناشران حاضر در نمایشگاه رتبه اول را دارد.
علاقه مندان می‌توانند از ۱۹ الی ۲۹ اردیبهشت از ساعات ۱۰ الی ۱۹ به این نمایشگاه سری بزنند.
آدرس بخش حضوری : تهران، مصلی، شبستان ناشران عمومی،درب۴۴، غرفه انتشارات بین المللی حوزه مشق

آدرس بخش مجازی:

https://book.icfi.ir/book?exhibitorId=2261&sort=-issueYear

 

 

 

 

 

تصویر نویسنده
فردین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *