index.png
IMG_20220810_150911_239

کشف استعداد برتر

قلم شما

انتشارات حوزه مشق

انتشارات حوزه مشق

انتشارات حوزه مشق یکی از ناشران برجسته در زمینه‌ی چاپ و انتشار کتاب است. این انتشارات با بیش از 10 سال تجربه در زمینه‌ی انتشار کتاب‌های تخصصی، با تیمی مجرب و حرفه‌ای همراه است که برای تولید کتاب‌هایی با کیفیت و مناسب، با تمام تلاش خود در خدمت شما قرار می‌گیرند.

انتشارات حوزه مشق با بیش از 1000 کتاب تخصصی در زمینه‌های مختلف، آماده پذیرش و چاپ کتاب شماست. همچنین، این انتشارات با توجه به توانایی‌های خود در زمینه تولید کتاب‌های دیجیتالی، شما می‌توانید کتاب خود را به صورت الکترونیکی نیز منتشر کنید.

تیم طراحی انتشارات حوزه مشق با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، خدمات طراحی جلد و صفحات کتاب شما را نیز به عهده می‌گیرد و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، بهترین خدمات را در زمینه چاپ و انتشار کتاب ارائه می‌دهد.

از دیگر خدمات انتشارات حوزه مشق می‌توان به توزیع و بازاریابی کتاب‌های شما اشاره کرد. با توجه به همکاری این انتشارات با تمامی فروشگاه‌های بزرگ کتاب و بازاریاب‌های معتبر، شما می‌توانید با انتخاب انتشارات حوزه مشق، کتاب خود را به راحتی به بازار عرضه کنید.

در کل، با انتخاب انتشارات حوزه مشق برای چاپ کتاب خود، می‌توانید به یک ناشر با تخصص و تجربه، با خدماتی با کیفیت و مناسب دسترسی داشته باشید.

منحصر بفرد ترین انتشارات ایران، مجموعه بین المللی حوزه مشق
از سایت های مجموعه دیدن کنید👇

صفحه اصلی

https://fardinahmadi.ir

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

صفحه اصلی

صفحه اصلی

شماره های تماس
09393353009
09191570936

تصویر نویسنده
فردین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *